W „Sokole” już wakacje …

Porażka z „Rzemieślnikiem” Pilzno 0:2. 

Po zwycięstwach nad  Wiśniową ( 2:0 – 5 maj), Sanokiem ( 2:0 – 16 maj) i „Granicą” Stubno ( 2:1 – 19 maj) zapewniliśmy sobie utrzymanie w IV lidze. Co prawda, w międzyczasie była jeszcze porażka w Dębicy ( 3:1 – 12 maj) i wydarty remis w Ropczycach ( 2:2 – 26 maj), ale nie miało to już większego znaczenia nad dalszymi losami naszej gry w obecnej klasie rozgrywkowej. W przyszłym sezonie ponownie spotykamy się na 4-ligowych boiskach.
I może dlatego w grę naszej ekipy wkradł się delikatny marazm, jakieś rozprężenie i chyba już oczekiwanie na zasłużone zakończenie sezonu. W czasie tego miesiąca zdarzyła się jeszcze kontuzja Tomka Wietechy – która trochę napsuła nerwów naszym kibicom, ale może dzięki temu Wołoszyn mógł zaliczyć udany debiut na IV-to ligowej murawie.

Pozostały jeszcze trzy kolejki.
Teraz jedziemy do Wiązownicy (środek tabeli – 03.06.2018r., godz.18.00), następnie gościmy u siebie zaprzyjaźnionego „sąsiada  zza miedzy” – „Unię” Nowa Sarzyna, a kończymy meczem z innym „Sokołem”, liderem tabeli – „Sokołem” Sieniawa, który też już właściwie zapewnił sobie awans do III ligi.

Czyli – wakacje :-))) 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.