Zwycięstwo w Dębicy !

Wygrywamy z „Wisłoką” 3:2

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0, po bramkach Mateusza Sudoła (28″) i Michała Serafina (32″). Dziesięć minut po przerwie gospodarzy zdobywają z rzutu karnego bramkę kontaktową (55″). W odpowiedzi, Marcin Tur w 58-ej minucie znowu zwiększa naszą przewagę o dwie bramki. Jest 3:1. Gospodarzom wystarczyło sił na zdobycie jeszcze jednego kontaktowego gola. Ale była to już 85-ta minuta i na więcej nasz zespół graczom „Wisłoki” już nie pozwolił. Mecz, po zaciętej i wyrównanej grze, zakończył się naszym zwycięstwem 3:2. Spotkanie w rundzie jesiennej przegraliśmy 1:2 tak, że obecnie odrobiliśmy straty z nawiązką :-).

Za tydzień, w sobotę 14 kwietnia, o godz. 11.00, podejmujemy u siebie „Izolatora” Boguchwała.