„SOKÓŁ” Nisko – „Błękitni” Ropczyce 4:0

Najmniejszy wymiar …
Nawet w ocenie kierownika drużyny przeciwnej, była to najniższa porażka, jaką mogli ponieść „Błękitni”. W pierwszej połowie wynik mógł oscylować w granicach 5:0 dla „Sokoła”, a było „tylko” 3:0.
Strzelanie rozpoczął Marcin Tur. Już 3 minucie meczu wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 1:0. W szóstej, po strzale Jacka Maciorowskiego było 2:0. Następnie Wojtek Tyczyński dołożył trzecią bramkę. Była to 22-ga minuta pierwszej połowy. „Sokół” zwolnił tempo i takim wynikiem zakończyło się pierwsze 45 minut.
W drugiej połowie Krystian Lebioda „dorzucił” czwartą bramkę (48 minuta) i na tym zakończył się festiwal strzelecki „Sokoła”.
W pełni zasłużone zwycięstwo. Zabrakło jednego gola, abyśmy wreszcie mieli przynajmniej zerowy bilans bramkowy (teraz jest 19-20).