30.03.2019 “SOKÓŁ” Kolbuszowa Dolna – “SOKÓŁ” Nisko 0:1

Niestety, przegrywamy kolejny mecz ligowy. Zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli. Do bezpiecznego miejsca tracimy 8 punktów. W pierwszej połowie znakomitą okazje do strzelenia bramki miał Jakub Zaskalski, wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy lecz nie trafił czysto w piłkę. W 43’ minucie tracimy bramkę z rzutu karnego. Konsekwencją rzutu karnego była “praca” pana sędziego w tym spotkaniu. Sędzia nie zauważył przewinienia na Jacku Maciorowskim (może VAR ? ;-)) i w konsekwencji miejscowi mieli swoją sytuację czyli rzut karny. Tracimy bramkę do “szatni”. Po przerwie wyszliśmy mocno zmotywowani i wysokim pressingiem na drużynę gospodarzy. Stworzyliśmy kilka sytuacji, ale brakowało skuteczności.
Do końca rundy pozostało 13 spotkań (może ta “13” okaże się szczęśliwa).

W sobotę, 06 kwietnia o 13.00 gramy mecz z „Piastem” Tuczempy.

Zapraszamy i czekamy na gorący doping :-).

23.03.2019 “Sokół” Nisko – “Karpaty” Krosno 1:1

Mecz o 6 pkt. Szybko zdobyta przez nasz zespół bramka. Pierwsze 45 minut pod nasze dyktando, wyśmienitą sytuacje w 25’ miał Zaskalski i “Sokół” mógł prowadzić 2:0. Druga połowa pod dyktando gości. W 56’ tracimy bramkę na 1:1 po rzucie rożnym. Typowy mecz walki.

Szkoda, że nie wygrany :-(.

Jubileuszowy turniej młodzieży

W dniu 16.03.2019 rozegrano turniej z okazji “100” – lecia klubu w którym uczestniczyła młodzież z rocznika 2008.

1 miejsce w turnieju zajęła drużyna SMS MIELEC,
2 miejsce “Sokół” Nisko,
3 miejsce “Ziomki” Rzeszów,
4 miejsce Sokół II Nisko,
5 miejsce “TEAM” Przecław,
6 “Stal” Stalowa Wola.

Wybrano również: najlepszego bramkarza – SMS Mielec Marcel ŻURAWSKI, najlepszego strzelca – Wiktor Bolka “Sokół” Nisko i najlepszego zawodnika – Szymon Gagał “Ziomki” Rzeszów.

Każdej z drużyn wręczone pamiątkowe puchary, który wręczał przewodniczący Rady Miasta Nisko Marcin Folta.